Dr. Mustafa Eraslan | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Sitesi | Kibarlı Ürünleri Kampanyaları

Dr. Mustafa Eraslan

Dr Mustafa Eraslan kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan tıp alanında birçok yeniliğe imza atmış tabuları yıkmış değerli bir bilim adamıdır. Yaptıkları söyledikleri çok konuşulmuş zamanla eleştirilmiştir. Fakat o bir bilim adamına yakışanı yapmış bu söylenenleri ciddiye dahi almamıştır. Mustafa Eraslan bir dönem bitkilerle alakalı çalışmalarına yurt dışında devam etmiş sonrasında tekrar Türkiye ye dönüş yapmıştır. Mustafa Eraslan yaptığı çalışmalarda çok titiz davranmaktadır. Bitkilerin ekiminden dikimine kadar hepsiyle kendisi ilgilenmektedir. Ürünler eğer ilaçlı olursa veya dikkat edilmezse fayda sağlamayacağı bilinmektedir.

Dr. Mustafa Eraslan’a nasıl ulaşabiliriz?

Dr Mustafa Erslan birçok ilde ürünlerinin tanıtımının bilgilendirilmesinin yapıldığı seminerler vermektedir. Bunları takip edebilir kendisinden direk bilgi alabilirsiniz. Dr Mustafa Esaslanın resmi web sayfası bulunmaktadır. Kibarlı Bitkisel Ürünleri ile ilgili bilgi alabilir aklınıza takılan her şeyi kendisine sorabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri destek hattından da ulaşabilirsiniz.

Forum sayfasında yapılan kullanıcı yorumları doğrumudur?

Dr Mustafa Eraslan forum sayfasında kullanıcıların birbirleriyle irtibata geçmesini ve destek olmalarını aynı zamanda yeni kullanıcılarının kafalarındaki soru işaretlerini gidermeyi sağlamak istiyor. Bu sayfada yazılanlar direk kullanıcıların yaptığı yorumlardır. Birebir tecrübeler anlatılmaktadır. Kibarlı ürünlerinin faydalarını görenler kendileri kullanıcılara bilgi vermektedir. Burada kullanıcıların Pazar amacı olmadığı için inandırıcılığı yüzbeyüzdür.

Kibarlı Bitkisel Ürünlerini kullanırken ürün hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu forumda paylaşabilir konuşabilir öğrenebilirsiniz. Sağlığınız için bizce denemeye değer hala tereddüt ediyorsanız sizide ailemizin bir üyesi olmaya bekliyoruz. Kullandıktan sonra tüm sevdiklerinize de tavsiye edecek, sizde memnuniyetinizi sevdiklerinizle paylaşacaksınız.

Dr. Eraslanın bilime kazandırdıkları nelerdir?

Dr Eraslan’ın çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ürün grubu; Kibarlı Panax, Reishi Mantarı, Romaflex, Varitex, Romadur, Glabra, E serisi, D serisi K serisi başta olmak üzere birçok özel çalışmalardan oluşmaktadır. Yenileri eklenmeye devam edecektir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

dikey cizgi