Kibarlı Bitkisel Ürünleri | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Sitesi | Kibarlı Ürünleri Kampanyaları

Kibarlı Bitkisel Ürünleri

Kibarlı Bitkisel Ürünler

Kibarlı bitkisel ürünler Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilen bitkisel içerikli besin takviyeleridir. Patentli ve onaylı olan ürünleri sunmaktadır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından insanların kullanmasına izin verilmiştir. Kibarlı bitkisel ürünleri içeriğinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Ayrıca insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek alkol, sigara ve uyuşturucu gibi maddeler de bulunmamaktadır. Kibarlı Panax vücut için yardımcı kuvvet sağlarken aynı zamanda ruhsal dengenin iyileşmesine de destek vermektedir. Kibarlı ürünleri kullanan kişiler olumlu yorumlar yapmaktadır. Bu şekilde kullanıcı kitlesi her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bugün yüzbinleri aşkın bir kullanıcısı bulunmaktadır. Kullananlar kendi çevrelerine, akraba ve eş, dostlarına da tavsiye etmektedir. Şunu da belirtmek isteriz ki kibarlı ürünleri yasaklandı gibi haberler asılsız olup taklit ve sahteleri yasaklanmıştır.

Kibarlı Bitkisel Ürünlerin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kibarlı bitkisel ürünlerin kullanımı günde 3 defa olmak üzere; sabah, öğle ve akşam 1er kapsül halinde alınması tavsiye edilir. Bol suyla beraber ve tok karına içilen kapsüller, midede mide özsuyu tarafından emilerek içinde bulunan bitkilerin tüm pozitif enerjisini vücuda yaymaktadır. 12 yaş üzeri kişilere uygun görülen bu ürünler gebe ve emziren annelere önerilmemektedir. Her cinsiyetten kişilerin kullanabileceği ve yan etkisi doğal olmasından dolayı bulunmamaktadır. Kibarlı ürünleri orjinal olan, faydalı ve gerçekçi mahsullerdir. Sahte ve ucuz olarak nitelendirilenlerle karıştırılmamalıdır.  Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan takviyeleri sunmaktadır.

Orjinal midir?

Kibarlı ürünleri orjinal olan, gerçekçi desteklerdir. Tümü bitkisel içerikli gıda takviyeleridir. İlaç olmadığı düşüncesi ile kapsül formunda bulunup insanlara yararlı bitkiler içermektedir. Kibarlı ürünleri Eraslan tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. Güvenilir ve saygın bir marka olup, orjinal olup kullanıcılarına sunmaktadır. İçeriğinde kimyasal olan maddeler bulunmamaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

 

HIZLI SİPARİŞ FORMUGüvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_846" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">