Kibarlı Ürünleri Yasaklandı mı? | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Sitesi | Kibarlı Ürünleri Kampanyaları

Kibarlı Ürünleri Yasaklandı mı?

Kibarlı ürünleri yasaklandı mı?

Kibarlı ürünleri yasaklandı söylemleri yalandır. Tarım Bakanlığından alınan izinlerle sizlerin kullanımına sunulan Kibarlı Panax ve diğer bitkisel ürünlerin yasaklanması, toplatılması gibi bir durum söz konusu değildir. Markamıza karşı başlatılmış olan bir karalama kampanyasının bir ayağı olarak sanal ortamda, sosyal ağlarda bu tarz söylentiler bilerek yazılıp çizilmektedir. Yasaklanma, toplatılma gibi bir durum olmadığı gibi tamamen yasal şekilde üretim ve satışı devam etmektedir. Yasaklandı kelimesiyle vurgu yapıp hakkında kötü bir imaj yaratmaya çalışan kimselere en iyi cevabı kullanan kişiler ve onların başkalarına tavsiyeleri vermektedir. Kibarlı ürünleri insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermeyip tamamen bitkilerden oluşmakta ve bünyenin direncinin arttırılması konusunda yardımcı kuvvet görevi görmektedir. Bitkisel olması açısından yan etki barındırmayan, belirtilen kullanım miktarları kadar kullanıldığı sürece hiçbir kötü etki barındırmamaktadır.

İnsan sağlığına zararlı mıdır?

İnsan sağlığına zararlı hiçbir etkisi yoktur. Yüzde yüz doğal bitkilerden üretilen Kibarlı ürünleri üretim aşamasından önce uzun çalışmalar ve testlerden geçirilmekte ve yılların tıbbı tecrübesiyle gerekli izinler alındıktan sonra piyasaya sürülmektedir. İnsan sağlığına zararlı olabilecek herhangi bir kimyasal madde, uyuşturucu madde, yabancı madde bulundurmayan tamamen doğal bir üründür. Kibarlı ürünleri yan etkileri şuana kadar rastlanılmamış ayrıca içeriğinde yan etki oluşturabilecek herhangi bir durum söz konusu olmadığından, kimyasal barındırmadığından, sadece gıda takviyesi olduğundan gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Doğal mıdır?

Yüzde yüz doğaldır. Bitkilerden sağlık konusunda yardım alma konusu yüzyıllardır var olmaktadır Dr. Mustafa ERASLAN’da gelişen teknoloji ve bilgi birikimini kullanarak bitkisel gıda takviyelerini meydana getirmiş ve sizlerin kullanımına sunmuştur. Güven içerisinde kullanabilmekle birlikte sizlere rahatsızlıklarınızla mücadele sırasında destek verecektir.  7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

HIZLI SİPARİŞ FORMUGüvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_846" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">