Kibarlı | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Sitesi | Kibarlı Ürünleri Kampanyaları

Kibarlı

Kibarlı

Kibarlı bitkisel ürünleri orjinal ürünler olup etkili içeriğiyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünleri kullanan kişi sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bugün yaklaşık olarak 2 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Kibarlı ürünleri Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan ürünleri sunmaktadır. Ürünler başka kişilere de ilham kaynağı olmuştur. Bu kişiler sahte ve ucuz olarak nitelendirilen ürünler olup Eraslan’ın orjinal olan nebati gıda takviyeleriyle karıştırılmamalıdır. Kibarlı; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından kullanıcıları için faydalı bulunan ürünleri sunmaktadır. Panax gebelere ve emziren annelere tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında kalan kadınlara ve erkeklere ise önerilmektedir. Ürünlerin hepsi besin deposu olup birer şifa kaynağıdır.

Yan Etkileri Nelerdir?

Yan etkileri bulunmayıp içeriğinde bulunan bitkiler hem beden için hem de ruhsal denge için yararlı olabilecek bitkiler içermektedir. 12 yaş üzeri olan kişiler için uygun olan ürünler destek sağlayan doğal gıda takviyeleridir. Kibarlı ürünleri patenti alınmış olup aynı zamanda çeşitli kurumlarca da onaylanmıştır. Kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alan bu ürünler birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kibarlı orjinal ürünleri insanların kullanıcılarına destekler sunmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde barındırmayan bu ürünler ilaç değildir. Hap formunda bulunmamaktadır. Kapsül halinde olup çeşitli bitkilerin belli oranlarda karıştırılmasıyla oluşmaktadır.

Kibarlı Panax Saf ve Katıksız İçerikli midir?

Tamamen bitkilerden oluşmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Bu sebeple birçok kişi tarafından kullanılmakta olup olumlu yönde yorumlar almaktadır. Kibarlı ürünleri günde 3 defa; sabah, öğle ve akşam olmak üzere 1er kapsül halinde alınır. Suyla beraber içilen kapsüller midede mide özsuyu tarafından emilerek erimeye başlar. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

HIZLI SİPARİŞ FORMUGüvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_846" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">